This website uses to provide services, personalize ads, and analyzing visitor cookies. By using this site you consent to this. More information. 

Men's functional undershirt Merino Wool 195 White

Pánské funkční tílko WOOLIFE z vlny Merino jemné jako samet. V zimě zahřeje, v létě příjemně chladí. Bílá barva pro aktivně založeného muže i na výlet s rodinou. Ze 100% přírodní australské vlny, dobře odvádí vlhkost, jste v suchu. Vyberte si velikost.
71,00 €
Please select size Size chart can be found here
In stock

Description

Běháte, jezdíte na kole, vyrážíte na hory? Oblečte termo nátělník v bílé barvě na sport, do lesa i na výlet s rodinou. V létě jako klasické termo prádlo, v chladnějších obdobích roku pod svetr, košili.

Na omak i na tělo je merino vlna australských ovcí jemná jako hedvábí od benátského kupce. Vlněná vlákna dobře odvádí vlhkost i v parných dnech. Pánové, vyzkoušejte.

Přírodní vlákno vás ochrání před škodlivým UV zářením. Termo tílko má komfortní střih, je dostatečné dlouhé, netáhne vám na záda. Naše švadleny šijí švy naplocho, nikde netlačí.

Snadná údržba, perte do 40 °C nebo v ruce. Praktické dárkové balení. Překvapte okolí dárkem z australské Merino vlny. Vyberte si velikost a zažijte svěžest australských plání.